Just V Hotel & Spa

  • Gratis internettoegang
  • 24-uursreceptie
  • Buitenzwembad
  • Fitnesscentrum
  • Restaurant

Gelegen op ongeveer 1 km afstand van khayrya, Just V Hotel & Spa Marrakesh beschikt over een zwembad. Bij het hotel met uitzicht op de tuin wordt voor gasten dagelijks een halal ontbijt geserveerd.

Een balkon en een terras worden in alle gastenkamers van Just V Hotel & Spa aangeboden. Ze zijn uitgerust met privébadkamers.

Hier kunt u gebruik maken van fitnesslessen, evenals van een wellnesscentrum.

Dit hotel biedt een eersteklas locatie, op ongeveer 40 minuten rijden van van Marrakesh treinstation. De dichtstbijzijnde bushalte Apple gardens hotel ligt op circa 100 meter afstand.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Just V Hotel & Spa Marrakesh
Dar Hisane
Mobiele prijsaanbieding

Dar Hisane

9.6
Voortreffelijk 22 beoordelingen
2.3 km van de accommodatie
USD 72 USD 65
per nacht
Al Destino Villa Riad Spa Luxury Marrakech
Mobiele prijsaanbieding

Al Destino Villa Riad Spa Luxury Marrakech

3.5 km van de accommodatie
Dar Lamane
Mobiele prijsaanbieding

Dar Lamane

3.9 km van de accommodatie
USD 868 USD 781
per nacht

Faciliteiten

Internet

  • Gratis internettoegang

Parkeergelegenheid

  • Parkeerplaats

Activiteiten

  • Fitnesscentrum

Accommodatie diensten

  • 24-uursreceptie
  • Roomservice

Eten

  • Restaurant
  • Bar/ lounge

Recreatie

  • Buitenzwembad

Algemene faciliteiten

  • Rookvrije accommodatie
Veelgestelde vragen
  • ❓
    Welk treinstation ligt in de buurt van Just V Hotel & Spa?
    Het dichtstbijzijnde treinstation bij Just V Hotel & Spa is van Marrakesh, op een afstand van 21 km.
  • ❓
    Heeft comfortabele Just V Hotel & Spa een zwembad?
    Ja, comfortabele Just V Hotel & Spa heeft een zwembad.

Locatie

Map

Bezienswaardigheden in de buurt

Restaurants in de buurt

Galerij

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen :(

Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

Schrijf je beoordeling

Schrijf je beoordeling

Wanneer hebt u gereisd?

Uw beoordeling

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Zeer slecht
Uitstekend

Uw details

Waar komt u vandaan?
Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
Naar beoordelingen
Review is niet verzonden.

Contacteer ons

Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
Uw details
Onderwerp
Bericht
Just V Hotel & Spa Marrakesh

Kaart weergeven:

Bezienswaardigheden
Aanbevolen restaurants
Openbaar vervoer
Bedankt voor uw feedback
Bedankt voor de aanmelding
Sluiten